info@cimtug.com.tr
+90 216 354 67 34

KURUMSAL

    Home / KURUMSAL

KURUMSAL

1987 yılında kurulan ÇimTuğ İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Marmara bölgelesinde ana faaliyet alanı olan taahhüt işlerinde tanınmış ve saygın bir firma haline gelmiştir. Kamu sektörü için gerçekleştirdiği çok sayıda saha düzenlemesi, park-bahçe ve oyun alanları, kapalı ve açık spor sahalarının yanında okul, kamu binaları, arıtma tesisleri, kaldırım ve yol gibi pek çok farklı alanda son derece başarılı çalışmalara imza atmıştır.

ÇimTuğ Ltd. Şti.; modern mimarinin ve teknolojinin tüm olanaklarının kullanıldığı iş merkezleri, konutlar, helikopter perdahlı saha betonlama, depo-antrepo, akaryakıt istasyonları, çelik kalıp ihata ve istinad perde inşaatlarının yanında tüm hafriyat ve dolgu işlerinde de “Kalite, zamanında teslim edilirse kalitedir.” Düsturuyla örnek gösterilen ve tercih edilen bir firmadır.

ÇimTuğ Ltd. Şti. toplam kalite anlayışını, çevresel ve toplumsal bilinci tüm çalışanlarına aktararak; yaşadığımız dünyanın kaynaklarını en verimli şekilde kullanmak ve bu sayede insanlığı daha ilerilere güvenle taşımak için sarsılmaz bir inanç ve kararlılıkla mücadele etmektedir.